BOREVO KİMYA  

HAKKIMIZDA


Borevo Kimya San. Paz. İhr. İth. Tic 

15 yılı aşkın süredir Nano Teknoloji üzerine yaptığımız AR-GE çalışmalarımızın neticesinde yüksek katma değerli ürünler geliştirmekteyiz. Milli kaynaklarımızın doğru kullanımına önem gösteriyor, ülke servetimiz olan doğal kaynaklarımızı kullanılabilir ürünlere dönüştürmek için çalışmalar yapıyoruz. Dünyanın en büyük Bor rezervine sahip ülkemizde, bor merkezli doğa dostu ve çevreci yüksek kaliteli ürünleri hem yurtiçinde hem yurtdışında kullanıma sunuyoruz. 

Müşteri odaklı çalışma anlayışını temel prensip kabul eden BOREVO, kendisini her zaman müşterilerinin yerine koyarak ticaretin genel kurallarından asla taviz vermemektedir. Borevo,  geniş çalışma kadrosu ve bünyesinde bulunan üretim tesisleri ile müşterilerine ve bayilerine hızlı ve güvenli bir hizmet vermektedir.  

Sektöründe yenilikçi ve öncü olan BOREVO, AR-GE çalışmalarına her gün bir yenisini eklemekte, müşterilerin kullanımına sunduğu ürünlerin yanında yeni ürün ve hizmetler ortaya çıkarmak için yorulmadan çalışmalarına devam etmektedir.

Bugünlere gelmemizde katkısı bulunan, ürünlerimize güvenen ve memnuniyetlerini bizimle sürekli paylaşan tüm müşterilerimize ve kıymetli çalışma arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Misyon

Çalışmalarımızda mükemmeliyetçi ve proaktif bir yaklaşımla rekabet gücü ile tercih edilen, kaliteli ve güvenilir ürünler pazarlamak ve en önemlisi her zaman, gücünü aldığı ve kutsal addettiği bu topraklara gerek yatırım gerekse iş istihdamı tanzim ederek güç katmak varoluşumuzun mihenk taşıdır. Tüketici memnuniyetini ilke edinerek ekip çalışmamızı güçlendirerek  iyileştirmek,  dünyanın temiz enerji kaynaklarını araştırıp, çözüm odaklı projeler geliştirmek her daim önceliklerimiz olacaktır.

Vizyon

Bölgesel ve global çapta iş hacmimizi genişleterek sektöre katkı sağlamak bunun yanı sıra sürdürülebilir büyümeyi ön planda tutan plan ve projelerimizi hayata geçirmektir. 

Bor-Evo Firması olarak  yüksek teknoloji içeren çevreci ürünlere dayalı üretim ve Ar-Ge çalışmalarımızı aralıksız  sürdürmekteyiz.

Temel Değerler

·         Güvene dayalı  takım çalışması.

·         Tüketici memnuniyeti 

·         Her düzeyde hesap verebilirlik.

·         Ekolojik hassasiyet      

   

                                                           İnsan Kaynakları Başvurularınız için ik@perfobor.com Adresine  CV'nizi Mail Atınız!        
1 den 2 e 2 (1 sayfa) ürün gösteriliyor