Loading

Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) İş Bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

Havale Eft Bilgileri
İş Bankası Ankara Yaşamkent Şubesi 
Civan KUTLUTAN(Ticari hesap )
Hesap No: 4193-0081384
IBAN:TR45 0006 4000 0014 1930 0813 84


2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online ödeme sırasında sizlere sorulacak taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

Taksitli ödeme alabileceğiniz kartlar:Axess, World, Maxiumum, Cardfinans, Bonus, Paraf ve Advantage, Ziraat bank kart.

Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.


3) Sipariş Bedeli İadesi Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Sanal Pos Servis Sağlayıcı partnerimizle görüşdükten sonra BorEVO Kimya Şirketi olarak bizler üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ankara merkezli şirketimizden ürünler Anlaşmalı MNG kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca Ücretsiz kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir teslimat adresi olarak TC sınırları dışında (yurt dışı) bir adres girilmişse bu müşterilerimiz Ücretsiz Kargo fırsatından yararlanamazlar bu gibi durumlarda Kargo Masrafları alıcıya Aittir


5) Ödeme Takibi Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

   Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda WhatssApp Destek +90 535 665 52 35 gönderin ve durumu destek@.perfobor.com mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Aksi durumda kargo teslim alındıktan sonra Kutusu Açılmış Etiketi yırtılmış kapağı açılmış ürünleri İade almıyoruz

Paketleme: Ürünün Paketi 3 Aşamadan oluşmaktadır

  1. 180cc veya 120cc plastik’den imal edilmiş sıvı şişesidir.
  2. Bidon koruma kutusu (etiketli)
  3. Kalın Kartondan imal edilmiş kargo kutusu

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

WhatssApp Destek +90 535 665 52 35